در پولین با جدیدترین روشهای کسب درآمد در خانه آشنا می‌شوید.

کسب درآمد از طریق راه اندازی وب سایت

(2 نفر با میانگین: 5٫00 از 5)
چگونه از طریق سایت پول سازی کنیم؟

کسب درآمد از طریق سایت و وبلاگ

اگر اینترنت را یک کشور در نظر بگیریم ، مطمئناً وب‌سایت‌ها نقش املاک و مستغلات آن‌را بازی خواهند کرد.  همانطور که در دنیای فیزیکی، املاک و مستغلات جزو دارایی‌های باارزش محسوب می‌شوند و بازار کسب و کار خوبی دارند در دنیای دیجیتال نیز املاک (سایت‌ها) سرمایه‌هایی باارزش هستند. پس همین امروز می‌‌توانید با راه اندازی وبسایت خودتان ، بستر (زمین) مهیج کسب درآمد خانگی را فراهم کنید. اگر با روش راه اندازی یک وبسایت شخصی بر روی هاست شخصی خود آشنایی ندارید پس پیشنهاد میکنم کار خود را با یک وبلاگ (ملک اجاره‌ای) شروع کنید تا پس از کسب تجربه‌های لازم بتوانید شروع به راه اندازی ملک شخصی خودتان کنید.

برای راه اندازی وبلاگ میتوانید از سیستم های رایگان ایرانی مانند : میهن بلاگ ، پرشین بلاگ یا بلاگ اسکای استفاده کنید و یا از سیستم‌های خارجی : بلاگر یا وردپرس استفاده نمایید.

برای راه اندازی وب سایت شما به یک دامین و یک فضای نگهداری (هاست) نیاز دارید تا بتوانید سیستم مدیریت محتوای خود را بر روی آن نصب کرده و محتوای مدنظر خود را در عرصه پهناور اینترنت به انتشار بگذارید.

اما چگونه از طریق یک وبسایت یا وبلاگ پولسازی کنیم ؟ روال کار آنقدر هم آسان نیست و برای رسیدن به پول باید هدفمند و منظم باشید البته داشتن ایده بکر هم میتواند نقش مهمی در مسیر شما داشته باشد.

تنها راه کسب درآمد از طریق سایت یا وبلاگ جذب ترافیک است ! همانطور که یک زمین یا ملک در بیابان بدون آب و علف هیچ ارزشی ندارد ، وبسایت بدون محتوا و بازدید نیز به هیچ وجه نمیتواند درآمدزایی کند، پس شما نیاز دارید تا کاربران اینترنت را به سمت وبلاگ خود جذب کنید و پس از آن با استفاده از روشهای کسب درآمد اینترنتی ، از طریق ترافیک سایت خود کسب درآمد نمایید.

برای دریافت جزئیات بیشتر میتوانید به صفحه روشهای افزایش بازدید سایت مراجعه کنید.

یقیناً بدون ترافیک به هیچ وجه نمیتوانید از ملک تجاری خود کسب درآمد کنید پس قبل از فکر رسیدن به پول باید به فکر ارزشمند کردن موقعیت ملک خود باشید.

به زودی در همین صفحه بهترین روشهای پول درآوردن از وبسایت و وبلاگ پربازدید را برایتان لیست خواهم کرد.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید