در پولین با جدیدترین روشهای کسب درآمد در خانه آشنا می‌شوید.

کسب درآمد از طریق ثبت دامین

(2 نفر با میانگین: 5٫00 از 5)
چگونه با ثبت دامین‌های ارزشمند پولدار شویم؟

کسب درآمد ثبت دامین

اگر یادتان باشد در فضای اینترنت سایت‌ها را به عنوان املاک و دامین را به عنوان زمین در دنیای فیزیکی مقایسه کردیم!

حال آنکه باید مدنظرتان باشد با گسترس اینترنت و ورود کسب و کارهای مختلف به حوزه اینترنت آدرس‌های اینترنتی مناسب (Domain Names) با سرعت باورنکردنی در حال تمام شدن هستند و این امر یک فرصت استثنایی کسب درآمد را ایجاد کرده است.

قبل از ادامه خواندن این روش کسب درآمد اینترنتی به سه نکته زیر توجه کنید :

  1. احتکار؛ خوب یا بد ؟

در این روش کسب درآمد شما به نحوی در حال احتکار هستید، احتکار در دنیای فیزیکی خلاف قانون و شرع بوده اما در دنیای مجازی هیچ قانونی برای آن وضع نشده است پس تصمیم با شماست که از این روش استفاده کنید یا نه. (هرچند که خیلی‌ها هیچ ایرادی در این مسئله نمیبینند اما شخصاً با این روش موافق نیستم و صرفا در راستای هدف پولین آنرا معرفی میکنم.)

  1. خلاقیت و آینده نگری!

این روش نیازمند ذهنی خلاق و آینده‌نگر است و واقعاً بدون داشتن آنها نمیتوانید موفقیتی کسب کنید.

  1. سرمایه گذاری با ریسک

این روش کسب درآمد در واقع یک سرمایه گذاری بلندمدت در اینترنت است و نیازمند صبر و تحمل شماست حال اینکه ریسک‌پذیر هم می‌باشد و ممکن است پولی را که خرج کرده‌اید هیچگاه نتوانید نقد کنید.

اگر پس از خواندن نکات فوق هنوز هم مشتاق به خواندن ادامه مقاله هستید پس شما آماده‌اید تا به یکی از کسب و کارهای شناخته شده اینترنت وارد شوید.

با پولین همراه شوید :

همانطور که گفتیم ، اینترنت در تمام دنیا نفوذ کرده است و فرصت‌هایی که اینترنت در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد برای تمام مدیران آشکار شده است. برندهای بزرگ و کوچک برای ورود به عرصه اینترنت نیاز وبسایت اختصاصی دارند و برای دسترسی کاربرانشان باید یک دامین متناسب با اسم برند خود ثبت نمایند. اما اگر دامین مورد نظرشان قبلا توسط فرد دیگری (شما) ثبت شده باشد ممکن است برای دستیابی به بهترین دامین ممکن با شما تماس گرفته و پیشنهاد خرید دامین را به شما بدهند. اینجاست که شما با توجه به ارزش دامین و هزینه و وقتی که صرف کرده‌اید می‌توانید دامین خود را با یک قیمت خوب بفروشید.

پس با آینده نگری و تحلیل درست بازار می‌توانید دامین‌هایی رو به صورت هدفمند ثبت نمایید(احتکار) و منتظر بمانید شاید روزی، کسی آنرا بخرد(ریسک).

اما اگر شما فردی خلاق باشید و بتوانید از ترکیب کلمات پرکاربرد کلماتی جدید و منحصر به فرد تولید کنید که قابلیت برندشدن را داشته باشد مطمئناً میتوانید در این عرصه موفق شوید.

خلاقیت امروز شما ، ممکن است بعد از یک سال در فردی مشتاق ایجاد شود و آن زمان است که دامین ثبت شده شما تبدیل به یک دامین با ارزش می‌شود و می‌توانید آنرا بفروشید. البته هنوز هم ریسک وجود دارد پس باید واقعاً خلاق باشید و هر دامینی را ثبت نکنید.

پیشنهاد میکنم اگر در انتخاب اسم تخصص کافی ندارید و نمیخواهید در این روش متحمل ضرر احتمالی شوید ، فقط دامین‌های با پسوند ملی (ir.) که هزینه ثبت به مراتب پایین‌ترین نسب به دامین‌های بین‌المللی دارند را ثبت نمایید.

همچنین با توجه با اختلاف قیمت زیاد بین ثبت ۱ ساله و ۵ ساله دامین‌های ملی و ماهیت متکی بر صبر این روش، حتماً دامین خود را به صورت ۵ ساله ثبت نمایید.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید