در پولین با جدیدترین روشهای کسب درآمد در خانه آشنا می‌شوید.

کسب درآمد از طریق ترجمه و تولید محتوا

(2 نفر با میانگین: 5٫00 از 5)
پول درآوردن برای یک نویسنده فریلنسر

کسب درآمد نویسندگی writer

در این مقاله ما دو روش کسب درآمد اینترنتی از طریق نویسندگی را معرفی میکنیم:

  1. ترجمه محتوا

معمولاً افرادی که توانایی ترجمه روان مقالات تخصصی (حتی عمومی) به فارسی را دارند ، بی‌کار نمی‌مانند اما اگر شما یکی از این افرادید و بی‌کارید! یا بدنبال کار در منزل میگردید پس با پولین همراه شوید.

داشتن مقالات اختصاصی و با کیفیت یکی از لازمه‌های افزایش بازدید کننده برای وبسایت است و مدیران وبسایت‌های بزرگ برای تولید بخشی از محتوای فنی خود دست به ترجمه مقالات معتبر میزنند. اما تعداد افرادی که بتوانند به صورت حرفه‌ای مقالات تخصصی حوزه‌های مختلف را به فارسی روان ترجمه کنند آنقدر هم زیاد نیست و مطمئن باشید با کمی جستجو می‌توانید از توانایی ترجمه خودتان یک درآمد اینترنتی خوب و سالم کسب کنید.

اگر قدرت ترجمه بالایی دارید و می‌توانید روزانه چند ساعت را به آن اختصاصی دهید و نمی‌دانید چگونه این توانایی را به پول تبدیل کنید با ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

  1. تولید محتوا

تولید محتوا در اینترنت یکی از شغل‌های بسیار پردرآمد است و سایت‌هایی هستند که حاضرند برای هرکلمه تولید محتوای باکیفیت تا ۵۰ تومان و حتی بیشتر بپردازند! البته معیارهای محتوای با کیفیت ممکن است مقداری سخت گیرانه باشد و هرکسی نتواند در این زمینه فعالیت کند اما اگر یقین دارید که میتوانید محتوایی را در زمینه‌ای خاص و محبوب به صورت کامل تولید کنید پس همین امروز با مدیران سایت‌های مرتبط با زمینه تخصص خود تماس بگیرید! قول می‌دهم همه مدیران سایت‌های بزرگ از شما استقبال کنند.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید